پایگاه اطلاع‌رسانی قرارگاه امیرعباس فضلعلی

هر مجموعه انجمن های اسلامی در هر کجای کشور، یک سنگر فرهنگی و فکری است.«مقام معظم رهبری»
پایگاه اطلاع‌رسانی قرارگاه امیرعباس فضلعلی

قرارگاه محلی است که در آن افسران جوان جنگ نرم گرد هم می‌آیند تا اطلاعات خود را در مباحث اعتقادی، اخلاقی و تشکیلاتی بالا ببرند. قرارگاه انجمن های اسلامی ناحیه 3 کرج در سال 91 با عنوان قرارگاه حضرت علی‌اکبر(ع) در مقطع راهنمایی و با نام حضرت میثم تمار در مقطع دبیرستان، شروع به کار کرد. مربی و مسئول این دو قرارگاه از ابتدای تشکیل به فارغ التحصیل انجمنی، نیروی ارزشی، نخبه و خدوم انقلاب اسلامی، برادر "امیرعباس فضلعلی" سپرده شد. این شهید بزرگوار در طول کمتر از دوسال، فراتر از وظیفه ی خود فعالیت‌های مثمر ثمری در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی انجام داد و سرانجام در روز 22بهمن سال 1392همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی که مشغول آماده‌سازی غرفه‌های فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان البرز بود، دچار سانحه‌ی برق گرفتگی شده و به ملکوت اعلی پیوست. از آن پس به پاس خدمات و تلاش های بی‌وقفه‌ی آن فعال جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی، قرارگاه های تحت مسئولیت ایشان، به عنوان قرارگاه «امیرعباس فضلعلی»، مقطع جدیدی از فعالیت خود را آغاز کرد. انشاءالله همه‌ی ما ادامه دهنده‌ی راه شهدا باشیم.
پس از وقایع اتحادیه انجمن اسلامی البرز در مرداد سال93 و اخراج نیروهای ارزشی توسط ابوالحسن معظمی گودرزی، قرارگاه زنده یاد امیرعباس فضلعلی، به عنوان یک قرارگاه فرهنگی مستقل، فعالیت خود را ادامه داد و به یاری خداوند متعال این روند را ادامه خواهد داد.

نوای عشق
آخرين نظرات

۶ مطلب در مرداد ۱۳۹۳ ثبت شده است

۳۱
مرداد
۹۳

۲۵
مرداد
۹۳

امروز در تاریخ 23مرداد ماه، قرارگاه ناحیه3 برگزار نشد...

۱۸
مرداد
۹۳

هفتمین جلسه ی قرارگاه ناحیه3 کرج، روز پنجشنبه مورخ16 مرداد برگزار شد.

در این جلسه آقای نظری در ادامه ی بحث های پیشین، به تحلیل تاریخ پیامبری حضرت یوسف(ع) و تدبر در آیات سوره ی یوسف پرداختند.

انشاء... مطالب این هفته به زودی بارگذاری خواهد شد.


۱۰
مرداد
۹۳

ششمین نشست قرارگاهی ناحیه 3 کرج، روز پنجشنبه 9 مرداد ماه برگزار شد.

در این جلسه آقای نظری، در ادامه ی بحث های گذشته، به شرح و بسط و نگاه تحلیلی به دوران پیامبری حضرت ابراهیم(ع) در ذیل آیات نورانی قرآن کریم پرداختند.

نگاه تمدنی،دشمن شناسی،جریان شناسی، سبک زنگی و اخلاق اسلامی و تفسیر و تدبر قرآن کریم درون مایه ی بحث های دوره ی جدید نشست های قرارگاهی ناحیه3 کرج است.

مطالب این هفته به زودی بارگذاری خواهد شد.

 

۰۶
مرداد
۹۳


بسم الله الرحمن الرحیم


پایگاه اطلاع رسانی قرارگاه شهید امیر عباس فضلعلی عید سعید فطر را به همه دانش آموزان و دوستان انجمنی تبریک میگوید و امیدوار است عبادات تک تک دوستان مورد قبول حق تعالی قرار گرفته باشد.

شادی اروح طیبه شهدا صلوات

۰۳
مرداد
۹۳

پنجمین جلسه قرارگاه تابستانه دانش آموزان انجمنی مدارس ناحیه 3 کرج در فضای معنوی اعتکاف رمضانیه و با حضور جمعی از معتکفین  روز پنج شنبه مورخ 2 مرداد ماه 93 در مسجد حضرت امام صادق (ع) برگزار شد.

در این نشست قرارگاه آقای نظری (مربی و مسئول قرارگاه شهید امیرعباس فضلعلی) علاوه بر ادامه بحث هفته قبل نکات تازه ای را عرض نمودند که خلاصه بحث این هفته همچون هفته های پیشین در فایل متنی ارائه شده موجود می باشد.

فایل PDF