پایگاه اطلاع‌رسانی قرارگاه امیرعباس فضلعلی

هر مجموعه انجمن های اسلامی در هر کجای کشور، یک سنگر فرهنگی و فکری است.«مقام معظم رهبری»
پایگاه اطلاع‌رسانی قرارگاه امیرعباس فضلعلی

قرارگاه محلی است که در آن افسران جوان جنگ نرم گرد هم می‌آیند تا اطلاعات خود را در مباحث اعتقادی، اخلاقی و تشکیلاتی بالا ببرند. قرارگاه انجمن های اسلامی ناحیه 3 کرج در سال 91 با عنوان قرارگاه حضرت علی‌اکبر(ع) در مقطع راهنمایی و با نام حضرت میثم تمار در مقطع دبیرستان، شروع به کار کرد. مربی و مسئول این دو قرارگاه از ابتدای تشکیل به فارغ التحصیل انجمنی، نیروی ارزشی، نخبه و خدوم انقلاب اسلامی، برادر "امیرعباس فضلعلی" سپرده شد. این شهید بزرگوار در طول کمتر از دوسال، فراتر از وظیفه ی خود فعالیت‌های مثمر ثمری در جهت پیشبرد اهداف انقلاب اسلامی انجام داد و سرانجام در روز 22بهمن سال 1392همزمان با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در حالی که مشغول آماده‌سازی غرفه‌های فرهنگی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان البرز بود، دچار سانحه‌ی برق گرفتگی شده و به ملکوت اعلی پیوست. از آن پس به پاس خدمات و تلاش های بی‌وقفه‌ی آن فعال جبهه‌ی فرهنگی انقلاب اسلامی، قرارگاه های تحت مسئولیت ایشان، به عنوان قرارگاه «امیرعباس فضلعلی»، مقطع جدیدی از فعالیت خود را آغاز کرد. انشاءالله همه‌ی ما ادامه دهنده‌ی راه شهدا باشیم.
پس از وقایع اتحادیه انجمن اسلامی البرز در مرداد سال93 و اخراج نیروهای ارزشی توسط ابوالحسن معظمی گودرزی، قرارگاه زنده یاد امیرعباس فضلعلی، به عنوان یک قرارگاه فرهنگی مستقل، فعالیت خود را ادامه داد و به یاری خداوند متعال این روند را ادامه خواهد داد.

نوای عشق
آخرين نظرات

۶ مطلب در تیر ۱۳۹۳ ثبت شده است

۲۶
تیر
۹۳

چهارمین جلسه قرارگاه تابستانه دانش آموزان انجمنی مدارس ناحیه 3 کرج با حضور از جمعی اعضا انجمن های اسلامی مدارس روز پنج شنبه مورخ 26 تیر ماه 93 در ساختمان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز برگزار شد.

در این جلسه قرارگاه برادر ارجمند آقای نظری (مربی و مسئول قرارگاه شهید امیرعباس فضلعلی) ضمن ادامه بحث هفته قبل نکات جدیدی را عرض فرمودند که تمامی نکات و چکیده بحث این هفته همچون هفته پیش در فایل متنی ارائه شده موجود می باشد.

فایل PDF

۲۵
تیر
۹۳

 

 

 

من کویرم لب من تشنه ی باران علی ست

این لب تشنه ی پر شور، غزلخوان علی ست

این که گسترده تر از وسعت آفاق شده است

به یقین سفره ی گسترده ی دامان علی ست

منّت نان و نمک نیست سر سفره ی او

پس خوشا آن که در این دنیا مهمان علی ست


 دانلود مناجات شبهای قدر با صدای حاج سعید حدادیان

۲۱
تیر
۹۳

سومین جلسه قرارگاه تابستانه دانش آموزان انجمنی مدارس ناحیه 3 کرج با حضور جمعی ازدوستان عضو انجمن های اسلامی مدارس روز پنج شنبه مورخ 19 تیر ماه 93 در ساختمان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز برگزار شد.

در این جلسه قرارگاه برادر گرامی آقای نظری (مربی و مسئول قرارگاه شهید امیرعباس فضلعلی) ضمن ادامه بحث قبلی نکات جدیدی را عرض فرمودند که تمامی نکات و چکیده بحث این هفته در فایل متنی ارائه شده موجود می باشد،که این نحوه اطلاع رسانی انشاالله در هفته های آینده نیز ادامه می یابد تا دوستان غایب نیز از بحث عقب نمانند و امر بصیرت افزایی به خوبی انجام شود.

فایل PDF

۱۲
تیر
۹۳

دومین جلسه قرارگاه تابستانه دانش آموزان انجمنی مدارس ناحیه 3 کرج با حضور جمعی از مسئولان ومعاونین انجمن های اسلامی مدارس روز پنج شنبه مورخ 12 تیر ماه 93 در ساختمان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز برگزار شد.

در این جلسه قرارگاه برادر گرامی آقای نظری (مربی و مسئول قرارگاه شهید امیرعباس فضلعلی) ضمن ارائه خلاصه بحث هفته گذشته به بحث قبلی ادامه دادند همچنین صحبت هایی نیز درمورد مسئله مهم این روزهای جهان اسلام یعنی بحث بیداری اسلامی فرمودند و برخی فواید و آفات رسیده به این هدف متعالی مسلمانان جهان را بیان کردند.

۰۹
تیر
۹۳

بسم الله الرحمن الرحیم


 

شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِیَ أُنزِلَ فِیهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَیِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ فَمَن شَهِدَ

مِنکُمُ الشَّهْرَ فَلْیَصُمْهُ وَمَن کَانَ مَرِیضًا أَوْ عَلَى سَفَرٍ فَعِدَّةٌ مِّنْ أَیَّامٍ أُخَرَ یُرِیدُ اللّهُ بِکُمُ

الْیُسْرَ وَلاَ یُرِیدُ بِکُمُ الْعُسْرَ وَلِتُکْمِلُواْ الْعِدَّةَ وَلِتُکَبِّرُواْ اللّهَ عَلَى مَا هَدَاکُمْ وَلَعَلَّکُمْ تَشْکُرُونَ 

 

ماه رمضان ، که در آن برای راهنمایی مردم و بیان راه روشن هدایت و، جداساختن حق از باطل ، قرآن نازل شده است پس هر کس که این ماه را دریابد ، باید که در آن روزه بدارد و هر کس که بیمار یا در سفر باشد ، به همان تعداد از روزهای دیگر خدا برای شما خواستار آسایش است نه سختی وباید که آن شمار را کامل سازید و خدا را بدان سبب که راهنماییتان کرده است به بزرگی یاد کنید و سپاس گویید

http://www.askquran.ir/gallery/images/79332/1_4141-448.jpg

رمضان ؛ ماه خدا فرا رسید.

ماهی که خدا آن را تعظیم و تکریم نمود، ماهی که خدا آن را بر دیگر ماه ها شرافت و فضیلت داد، ماهی که قرآن در آن نازل شد، و شبی از آن والاتر از هزار ماه است

قال رسول الله (ص) :

 

فَمَنْ لَمْ یُغْفَرْ لَهُ فِی رَمَضَانَ فَفِی أَیِّ شَهْرٍ یُغْفَرُ لَه‏

کسى که در رمضان آمرزیده نشود، در کدام ماه آمرزیده خواھد شد؟

امالی(صدوق) ص53

ماه مغفرت و بخشش بر شما مبارک باد.

۰۶
تیر
۹۳

اولین جلسه قرارگاه تابستانه دانش آموزان انجمنی مدارس ناحیه 3 کرج با حضور چندی از اعضای اصلی انجمن های اسلامی مدارس روز پنج شنبه مورخ 5 تیر ماه 93 در ساختمان اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان استان البرز برگزار شد.

در این جلسه قرارگاه آقای نظری (مربی و مسئول قرارگاه شهید امیرعباس فضلعلی) درباره ی قواعد و نشانه های ظهور حضرت ولیعصر (عج) نکات مهمی را ایراد فرمودند؛ همچنین ایشان به تبیین گفته های امام راحل (ره) ومقام معظم رهبری درمورد اهداف انقلاب اسلامی (تشکیل تمدن اسلامی) و ضرورت آماده سازی زمینه ظهور امام زمان (عج) پرداختند.